Daj się poznać klientowi, czyli profesjonalne strony internetowe

Internet to w tej chwili medium najtańszej i zarazem najefektywniejszej reklamy. Każda szanująca się firma w dzisiejszych czasach powinna posiadać swoje miejsce w sieci. Projektowanie stron internetowych wymaga sporej wiedzy, dobrze zaprojektowane strony mogą przysporzyć wielu klientów, utrzymać dotychczasowych oraz zapewnić dostęp do danych o firmie i jej ofercie.

Wykonuję następujące rodzaje stron www:

  1. Strona wizytówkowa - do trzech podstron
  2. Strona internetowa statyczna
  3. Strona internetowa CMS - strona z panelem administracyjnym pozwalającym na samodzielne wprowadzanie prostych zmian
  4. Strona internetowa FLASH - strona oparta o technologię flash.
Proces tworzenia...

Pierwszy krokiem, który jest podstawą utworzenia w pełni profesjonalnej strony internetowej to osobiste spotkanie z Klientem, jeśli to jednak niemożliwe możemy porozmawiać za pośrednictwem internetu (gadu gadu, skype itp.). Ten pierwszy krok jest niezwykle istotny ponieważ to wtedy staram się ustalić jak najwięcej szczegółów związanych z zakresem prac jakie mam wykonać. Po pierwszym spotkaniu przygotowuję ok. 2-3 różne projekty wizualne i przedstawiam je do akcetpacji klientowi, po akceptacji jednego z projektów i naniesieniu poprawek przystepuję do finalnej pracy, czyli przygotowania strony internetowej w pełni funkcjonalnej. Zajmuję się pełną konfiguracją, klient otrzymuje stronę działającą w sieci, oprócz wersji widocznej na ekranie przeglądarki przekazuję równiez na płycie dvd lub do pobrania z serwera pliki źródłowe.

zadaj pytanie
  GRAFIKA KOMPUTEROWA

  STRONY INTERNETOWE WWW

  MARKETING INTERNETOWY

  POZYCJONOWANIE SEO

  ADMINISTRACJA WWW

  SYS.IDENTYFIKACJI WIZUALNEJChciałbym Cię zaprosić do zapisania się na moj darmowy newsletter, dzięki któremu otrzymasz na pierwszą usługę zamówioną u mnie. Zapisując się zgadzasz się na dopisanie do mojej listy subskrypcyjnej, nie martw się jednak nie będę ci wysyłał spamu, otrzymasz ode mnie co jakiś czas informacje o nowościach lub wartościowe materiały związane z grafiką komputerową, stronami internetowymi (np. ciekawe skrypty) lub marketingiem internetowym. Zapisz się bo tak naprawdę nic nie tracisz a możesz tylko zyskać !!
All-Tax Rzeszów Biuro Rachunkowe, Księgowość : www.all-tax.rzeszow.pl

Tonery, Napełnianie, Regeneracja Tuszy - Łódź : www.tuszelodz.pl

Zegarki, Naprawa - Zegarmistrz Łódź, : www.zegarmistrzlodz.com.pl

Isores Rzeszów - Szkolenia ISO Podkarpacie, ISO Rzeszów : www.isores.rzeszow.pl

Szkoła Muzyczna Rzeszów - Nauka gry na gitarze : www.rockowa.com

Niepubliczne Przedszkole Warszawa - Mokotów : www.malypodroznik.edu.pl

Meble dla dziecka : www.baggidesign.pl


Copyright by Seweryn Zięba 2005-2015, All rights reserved.