Pozycjonowanie stron internetowych to jedna z najskuteczniejszych form marketingu internetowego.
Dlaczego warto pozycjonować stronę?
Dzięki pozycjonowaniu:
  • podnosisz pozycję Twojej strony w wyszukiwarce internetowej
  • zyskujesz nowych klientów
  • uzyskujesz najkorzystniejszą formę reklamy

Obecność Twojej strony w pierwszej dziesiątce wyszukiwań ma niebagatelne znaczenie dla jej skuteczności biznesowej. Każda osoba szukająca określonej usługi lub produktu w wyszukiwarce to potencjalny klient, im wyżej znajduje się Twoja strona w wynikach wyszukiwania tym większe pradopodobieństwo, że dana osoboba natrafi na Twoją stronę. Liczne badania dowiodły, że tak naprawdę potencjalni klienci przeszukują najczęściej tylko dwie pierwsze strony wyszukiwania, reszta ich nie interesuje. Dzieki pozycjonowaniu zwiększasz wielokrotnie szanse na odwiedzenie właśnie Twojej strony.

Kalkulacja specjalnie pod Twoje potrzeby

Dla każdego klienta przygotowuję indywidualną wycenę pozycjonowania konkretnych fraz, jeśli już wiesz na jakie frazy chciałbyś uzyskać wycenę nie wahaj się, napisz do mnie już teraz, jeśli jednak masz problem z wybraniem odpowiednich fraz służę pomocą, specjalnie dla Ciebie przygotuję propozycję fraz kluczowych, które uznam za najbardziej stosowne, wyślij mi tylko adres Twojej strony internetowej.

Płacisz tylko za efekt

U mnie klient płaci tylko i wyłącznie za efekt, czyli za wejście danej strony na zadaną frazę do tzw. TOP 10 czyli tylko w momencie wejścia do pierwszej dziesiątki wyszukiwania. Nie stosuję systemu abonamentowego jak niektórzy pozycjonerzy.


zadaj pytanie


REKLAMA

Kasyno Online

  GRAFIKA KOMPUTEROWA

  STRONY INTERNETOWE WWW

  MARKETING INTERNETOWY

  POZYCJONOWANIE SEO

  ADMINISTRACJA WWW

  SYS.IDENTYFIKACJI WIZUALNEJChciałbym Cię zaprosić do zapisania się na moj darmowy newsletter, dzięki któremu otrzymasz na pierwszą usługę zamówioną u mnie. Zapisując się zgadzasz się na dopisanie do mojej listy subskrypcyjnej, nie martw się jednak nie będę ci wysyłał spamu, otrzymasz ode mnie co jakiś czas informacje o nowościach lub wartościowe materiały związane z grafiką komputerową, stronami internetowymi (np. ciekawe skrypty) lub marketingiem internetowym. Zapisz się bo tak naprawdę nic nie tracisz a możesz tylko zyskać !!
All-Tax Rzeszów Biuro Rachunkowe, Księgowość : www.all-tax.rzeszow.pl

Tonery, Napełnianie, Regeneracja Tuszy - Łódź : www.tuszelodz.pl

Zegarki, Naprawa - Zegarmistrz Łódź, : www.zegarmistrzlodz.com.pl

Isores Rzeszów - Szkolenia ISO Podkarpacie, ISO Rzeszów : www.isores.rzeszow.pl

Szkoła Muzyczna Rzeszów - Nauka gry na gitarze : www.rockowa.com

Niepubliczne Przedszkole Warszawa - Mokotów : www.malypodroznik.edu.pl

Meble dla dziecka : www.baggidesign.pl


Copyright by Seweryn Zięba 2005-2015, All rights reserved.