"Współpraca z Panem Sewerynem w zakresie strony internetowej była bardzo profesjonalna .Wszystkie szczegóły i detale dotyczące strony a także jej pozycjonowanie zostały przedstawione przez Pana Seweryna bardzo precyzyjnie i zawodowo. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i szczerze polecam Pana Seweryna w zakresie wyżej wymienionych usług."

Rzecznik Patentowy, Katarzyna Sas - www.kancelariasas.pl


"Chciałem Panu bardzo podziękować za stworzenie mojej strony internetowej. Jest dokładnie taka jak sobie ją wyobrażałem, jej konstrukcja pozwala każdej osobie zainteresowanej tematyką w łatwy i przystępny sposób odnaleźć potrzebną informacje. Po ilości przychodzących maili wiem że ta strona pozwoli mi łatwy i bezbolesny sposób zaistnieć na moim rynku. Uważam że były to dobrze wydane pieniądze. "
Arkadiusz Złotowski - www.zegarmistrzlodz.com.pl


"Jestem bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z Panem Sewerynem w zakresie stworzenia a później prowadzenia strony internetowej. Wszystko zawsze na czas, szybko, rzetelnie i ..tanio. Polecam każdemu, z pewnością się nie zawiedziecie"
Maciej Kasperkiewicz - Studio Makijażu Permanentnego - www.studio-mp.plChciałbym Cię zaprosić do zapisania się na moj darmowy newsletter, dzięki któremu otrzymasz na pierwszą usługę zamówioną u mnie. Zapisując się zgadzasz się na dopisanie do mojej listy subskrypcyjnej, nie martw się jednak nie będę ci wysyłał spamu, otrzymasz ode mnie co jakiś czas informacje o nowościach lub wartościowe materiały związane z grafiką komputerową, stronami internetowymi (np. ciekawe skrypty) lub marketingiem internetowym. Zapisz się bo tak naprawdę nic nie tracisz a możesz tylko zyskać !!
All-Tax Rzeszów Biuro Rachunkowe, Księgowość : www.all-tax.rzeszow.pl

Tonery, Napełnianie, Regeneracja Tuszy - Łódź : www.tuszelodz.pl

Zegarki, Naprawa - Zegarmistrz Łódź, : www.zegarmistrzlodz.com.pl

Isores Rzeszów - Szkolenia ISO Podkarpacie, ISO Rzeszów : www.isores.rzeszow.pl

Szkoła Muzyczna Rzeszów - Nauka gry na gitarze : www.rockowa.com

Niepubliczne Przedszkole Warszawa - Mokotów : www.malypodroznik.edu.pl

Meble dla dziecka : www.baggidesign.pl


Copyright by Seweryn Zięba 2005-2015, All rights reserved.