Jestem grafikiem komputerowym, freelancerem.

      Zajmuję się tworzeniem grafiki komputerowej, stron internetowych www, przygotowuję kampanie profesjonalnego e-mailingu ...

                                                                                                                                                                                               zajrzyj do działu    

Grafika komputerowa - na potrzeby druku

Zajmuję się przygotowaniem wszelkich form graficznych na potrzeby druku, do najpopularniejszych możemy zaliczyć przygotowanie profesjonalnych projektów wizytówek, ulotek, kalendarzy czy plakatów.

Oprócz popularnych wizytówek czy ulotek mam doświadczenie przy składzie katalogów firmowych, angażuję się nie tylko w proces samego składu komputerowego (przygotowywania grafik + składu) ale również służę pomocą w przygotowaniu materiałów (np. organizacja sesji zdjęciowych).

Identyfikacja wizualna firmy - potrzeba czy konieczność?

Coraz rzadziej muszę tłumaczyć klientom jak ważna w prowadzeniu firmy jest spójna graficzna identyfikacja wizualna, począwszy od opracowania uniwersalnego logotypu, poprzez przygotowanie wizytówek, ulotek, folderów a na katalogach firmowych skończywszy. Opracowuję spójną strategię wizualną, zacznynam od opracowania logotypu firmowego, co jest punktem wyjścia do dalszych działań, klient otrzymuje ode mnie 3 propozycje logo i po wybraniu jednego z projektów następuje jego dopracowanie aż do ostatecznej formy. W dalszym etapie opracowania identyfikacji wizualnej przygotowuję potrzebne wg. wskazań klienta materiały takie jak: wizytówki, ulotki, papier firmowy, teczki firmowe itp. Wszystkie projekty począwszy od logotypu a skończywszy na papierze firmowym klient otrzymuje na płycie CD, dzięki czemu w przyszłości może je wykorzystać do różnych działań marketingowych.

Grafika na potrzeby internetu

Osobnym tematem jest dział grafiki na potrzeby internetu, zupełnie inna specyfika tego rodzaju grafiki wymusza zupełnie inne podejście do projektowania. Na potrzeby internetu jestem w stanie przygotować zarówno małe grafiki jak np. baner reklamowy jak i całe layouty stron internetowych. Wszystie materiały na potrzeby internetu przygotowuję zoptymalizowane (o niewielkej "wadze"), dzięki czemu klient może je od razu umieścić bezpośrednio w sieci. Jako doświadczony już webmaster służę pomocą przy integracji materiałów graficznych z dowolnymi stronami internetowymi.

Copyright by seweryn zięba 2013, All rights reserved.